Спеціальність: 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.
Сесія творчого конкурсу з рисунка (1 етап).
Дата проведення вступного випробування 17 липня 2018 року.
Початок вступного випробування 9-00 година.
Закінчення вступного випробування 15-00 година.
Екзаменатори:
Варкач О. Г. – голова комісії, старший викладач кафедри рисунка;
Трубніков А. М. – член комісії, старший викладач кафедри рисунка;
Базилевич О. А. – член комісії, старший викладач кафедри рисунка;
Голембовська Л. С. – член комісії, старший викладач кафедри живопису.
1. Абрамчук Надія Олександрівна 137
2. Августинович Ксенія Дмитрівна 139
3. Алейніков Артем Олександрович 131
4. Алещенко Дмитро Володимирович 124
5. Бабич Ольга Юріївна 142
6. Бабій Ірина Олегівна 168
7. Балабан Олександра Станіславівна 170
8. Басиста Олександра Олегівна 125
9. Батюк Ігор Миколайович 125
10. Безугла Анна Максимівна 125
11. Берестяна Валентина Сергіївна 125
12. Бівалькевич Анна Олександрівна 125
13. Бойко Мирослава Сергіївна 125
14. Бордюже Поліна Вікторівна 191
15. Бородій Олеся Віталіївна 141
16. Бородіна Анастасія Олександрівна 194
17. Булгакова Ірина Ігорівна 195
18. Вакулова Єлизавета Олексіївна 131
19. Варивода Анна Романівна 130
20. Вахнік Єлизавета Олегівна 125
21. Веремійчук Наталія Едуардівна 124
22. Возненко Юліана Глібівна 180
23. Вознюк Надія Олександрівна 105
24. Воробєй Альона Русланівна 147
25. Гетун Яна Павлівна 161
26. Гірчук Маргарита Володимирівна 130
27. Глушко Анастасія Василівна 130
28. Гончарова Наталія Євгенівна 132
29. Горобець Маргарита Ігорівна 174
30. Городяненко Дар`я Олексіївна 195
31. Гресько Альона Вадимівна 127
32. Грушовський Тарас Ігорович 188
33. Дацюк Ольга Миколаївна 130
34. Деменіна Яна Дмитрівна 125
35. Дикуха Дар`я Сергіївна 187
36. Діхтяренко Каріна Олександрівна 131
37. Дмитрук Валерія Вячеславівна 124
38. Дмітрієв Максим Сергійович 135
39. Дмітрієва Анастасія Віталіївна 195
40. Дубенюк Алевтина Тарасівна 124
41. Дудка Кароліна Олегівна 124
42. Євсієнко Аліна Василівна 165
43. Желєзна Вікторія Вікторівна 124
44. Жидченко Катерина Олександрівна 109
45. Жук Анна Іванівна 124
46. Жуленко Роман Андрійович 135
47. Журавльов Назар Анатолійович 124
48. Завгородня Анастасія Русланівна 126
49. Заїка Ірина Віталіївна 154
50. Зеленюк Михайло Сергійович 124
51. Зуб Алла Валеріївна 108
52. Зубець Христина Олександрівна 130
53. Зубко Олена Олегівна 115
54. Іванова Маргарита Сергіївна 128
55. Іщук Вікторія Олександрівна 118
56. Кабакова Катерина Валеріївна 124
57. Канюка Дмитро Ігорович 125
58. Карапетьянц Діана Артурівна 133
59. Кваско Іванна Віталіївна 125
60. Кіцера Уляна Василівна 134
61. Клименко Владислава Вікторівна 150
62. Клишавчук Катерина Павлівна 150
63. Коваленко Катерина Романівна 189
64. Ковальов Костянтин Юрійович 100
65. Когут Дар`я Андріївна 186
66. Козяр Анастасія Сергіївна 124
67. Коломієць Дар`я Сергіївна 131
68. Комарова Марина Євгенівна 148
69. Корибко Анастасія Олександрівна 130
70. Кравченко Тимур Олексійович 193
71. Криволап Маргарита Павлівна 124
72. Круш Анна Віталіївна 160
73. Кубасова Анна Павлівна 105
74. Кузьменко Тетяна Сергіївна 155
75. Кузьміна Олена Юріївна 175
76. Кухоцька Ольга Сергіївна 174
77. Лагода Ірина Валентинівна 183
78. Лагута Яна Анатоліївна 125
79. Латюк Ілона Юріївна 111
80. Левандовська Діана Михайлівна 173
81. Леонова Дарина Олександрівна 125
82. Ліманська Вероніка Олександрівна 168
83. Лучинець Дарина Олександрівна 128
84. Лятіфова Аліса Аббасівна 142
85. Мадзяновська Олександра Костянтинівна 127
86. Мазур Анастасія Салаватівна 126
87. Макаренкова Поліна Олексіївна 187
88. Мамедова Марія Рафаілівна 124
89. Мартинюк Дарина Василівна 124
90. Марунич Анастасія Борисівна 126
91. Марченко Анастасія Дмитрівна 193
92. Масливська Дарія Павлівна 132
93. Маслієва Тетяна Валентинівна 192
94. Мачарашвілі Софія Бондівна 124
95. Мегей Ганна Володимирівна 158
96. Мельник Анна Василівна 146
97. Мельнікова Анна Олександрівна 192
98. Мєльцева Любов Юріївна 188
99. Міщенко Аліна Анатоліївна 126
100. Многодітна Анастасія Степанівна 134
101. Могила Євгенія Романівна 186
102. Мороз Анастасія Ігорівна 127
103. Мороз Катерина Петрівна 126
104. Налягака Надія Володимирівна 153
105. Насєдкін Костянтин Євгенович 135
106. Наюк Марія Сергіївна 124
107. Наюк Христина Сергіївна 124
108. Нерушева Валерія Михайлівна 124
109. Нестеренко Катерина Анатоліївна 125
110. Низенко Марія Олександрівна 142
111. Нікітіна Анна Юріївна 126
112. Новосад Тетяна Русланівна 124
113. Овчарук Анастасія Олександрівна 119
114. Огнівенко Софія Володимирівна 172
115. Олійник Богдана Григорівна 106
116. Омельченко Оксана Олександрівна 125
117. Онищенко Наталія Юріївна 145
118. Оніщук Аліна Олександрівна 125
119. Павленко Анастасія Олександрівна 164
120. Панфьорова Тетяна Олексіївна 127
121. Петраш Олександра Олегівна 170
122. Петрова Альона Олександрівна 125
123. Пиріжок Яна Олексіївна 131
124. Погосян Діана Артурівна 156
125. Подовжній Руслан Юрійович 168
126. Полуніна Єлизавета Романівна 124
127. Постой Маргарита Олександрівна 124
128. Прокопенко Анастасія Олександрівна 132
129. Пулька Діана Миколаївна 115
130. Ремінь Ольга Олександрівна 135
131. Руджері Маргарита 125
132. Савела Ольга Григорівна 124
133. Савчук Анастасія Олександрівна 100
134. Салій Валерія Юріївна 125
135. Самолюк Олексій Юрійович 144
136. Самусєва Аліна Володимирівна 176
137. Северін Владислав Олександрович 115
138. Сергєєва Дар`я Сергіївна 124
139. Сергієнко Карина Валеріївна 125
140. Сидоренко Катерина Анатоліївна 159
141. Сидорчук Карина Георгіївна 124
142. Сизоненко Анастасія Миколаївна 124
143. Симоненко Марія Олександрівна 105
144. Синиця Владислава Іванівна 125
145. Синишин Вікторія Володимирівна 124
146. Сінкевич Валентина Юріївна 127
147. Сіроштан Юлія Русланівна 185
148. Скобля Богдан Сергійович 195
149. Скрипник Ольга Володимирівна 127
150. Сліпченко Анастасія Миколаївна 143
151. Смичек Владислав Ігорович 124
152. Сова Віталіна Євгенівна 127
153. Сокирко Карина Олегівна 124
154. Соколовська Олександра Сергіївна 173
155. Співак Маргарита Ігорівна 137
156. Стадніцька Олександра Олегівна 127
157. Сторож Богдан Петрович 145
158. Сурмачевська Вікторія Віталіївна 185
159. Сурніна Лідія Андріївна 120
160. Сусол Анна Борисівна 130
161. Тараненко Віра Андріївна 140
162. Тимошенко Олена Сергіївна 124
163. Тимченко Анастасія Володимирівна 124
164. Тимченко Валерія Сергіївна 124
165. Тихонович Анастасія Олександрівна 125
166. Тімошина Дар`я Олександрівна 181
167. Ткаченко Катерина Євгеніївна 138
168. Томляк Дмитро Олегович 156
169. Топчій Анна Олексіївна 170
170. Торгачова Валерія Павлівна 131
171. Трегуб Анна Сергіївна 124
172. Турчина Анна Сергіївна 128
173. Утеченко Анастасія Дмитрівна 159
174. Федченко Дар`я Олександрівна 129
175. Філатова Світлана Юріївна 124
176. Хрієнко Анна Геннадіївна 127
177. Худа Юлія Юріївна 133
178. Цапок Дарина Леонідівна 115
179. Цьорик Уляна Юріївна 147
180. Чевпоса Вероніка Артурівна 124
181. Чернякова Анна Дмитрівна 135
182. Чефонова Анна Олександрівна 128
183. Чимадурова Олена Русланівна 124
184. Чорний Владислав Юрійович 124
185. Чуніхіна Валерія Всеволодівна 126
186. Шабля Анастасія Віталіївна 127
187. Шарапа Айна Андріївна 182
188. Шарпатий Вадим Вікторович 124
189. Шевченко Дарина Андріївна 137
190. Шевчук Дарина Сергіївна 141
191. Шергіна Анастасія Валеріївна 127
192. Штефан Єлизавета Ярославівна 150
193. Шумейко Ніка Григорівна 158
194. Юрченко Анастасія Юріївна 126
195. Юрченко Катерина Андріївна 184
196. Юрченко Софія Володимирівна 163
197. Юхновська Катерина Вікторівна 124
198. Яковенко Ксенія Михайлівна 124
199. Якупова Валерія Миколаївна 183
200. Яньшин Ілля Дмитрович 128
201. Ярмоленко Валентина Тарасівна 160
202. Яценко Аліна Сергіївна 110

Адреса: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 32

Приймальна комісія:

e-mail: pk@kdidpmid.edu.ua
телефон / факс +38 (044) 285 50 05+38 (044) 285 75 16

Відповідальний секретар приймальної комісії Сірик Оксана Михайлівна
+38 (096) 721 09 96
e-mail: o.siryk@kdidpmid.edu.ua