Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну
імені Михайла Бойчука
Організаційно-правова форма: 425 Державна організація (установа, заклад).
Ліцензія: МОНУ серія АЕ № 636837 від 19.06.2015.

Адреса: 01103, м. Київ, вул. Михайла Бойчука (Кіквідзе), 32; Тел./факс: (044) 285-77-16, 285-50-05.
E-mail: i@kdidpmid.edu.ua, pk@kdidpmid.edu.ua
Відповідальний секретар ПК: Сірик Оксана Михайлівна.
Головний корпус, каб. 110 (1-й поверх).
Телефони для довідок: (044) 285 75 16, (093) 421 69 78; e-mail: o.siryk@kdidpmid.edu.ua

Напрями підготовки/спеціальності:

– освітні ступені бакалавра та магістра – 02 Культура і мистецтво 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; 02 Культура і мистецтво 023 Дизайн;
– освітній ступінь доктора філософії (аспірантура) – 01 Освіта 015 Професійна освіта.

Факультет дизайну, освітня програма «Дизайн (за видами)», спеціалізації:

1) Графічний дизайн (веб-дизайн, фотовідеодизайн, реклама (motion design), упаковка, корпоративний стиль);
2) Дизайн середовища (дизайн ландшафту, інтер’єру);
3) Промисловий дизайн (дизайн транспортного засобу, меблі тощо).

Факультет декоративно-прикладного мистецтва, освітня програма «Декоративно-прикладне мистецтво (за видами)»:

1) Монументально-декоративний живопис (станковий живопис, мозаїка, сакральне мистецтво, вітраж);
2) Художній текстиль (гобелен, ткацтво);
3) Художнє моделювання костюма;
4) Художня вишивка та моделювання костюма;
5) Художнє дерево та декоративна скульптура (камінь, дерево тощо);
6) Художня кераміка;
7) Художній метал (ювелірне мистецтво, художнє оздоблення).

Термін навчання (денна та заочна форми): 3 роки 10 міс. за освітнім ступенем «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти; 1 рік 6 міс. за освітнім ступенем «Магістр» на основі здобутого ступеня бакалавра (спеціаліста/магістра); 4 роки за освітнім ступенем «Доктор філософії (PhD)» на основі здобутого ступеня магістра (ОКР спеціаліста).

Випускникам видається диплом державного зразка.

Творчі конкурси та вступні випробування:

ОС бакалавра – рисунок, живопис, композиція, сертифікати УЦОЯО (або іспити для осіб, які мають на це право) з української мови та літератури (від 100 балів), історія України (від 100 балів);

ОС магістра – іноземна мова, вступне випробування з фаху; ОС доктора філософії – іноземна мова, філософія, іспит з фаху.

Навчання: за державним замовленням та за кошти фізичних, юридичних осіб.

Вартість навчання за рік: ДФН – 13200-16900 грн./рік; ЗФН – 9 500 грн./рік

Діють підготовчі курси з живопису, рисунка, композиції. Оформлення заяв проводить Засуха Людмила Василівна (Корпус дизайну, аудиторія 404), телефон: 285-75-77. Прийом заяв в робочі дні з 10:00 до 17:00. Керівник підготовчих курсів: Шпак Василь Олексійович – 0508737589.

Професорсько-викладацький склад Інституту має великий досвід теоретичної і практичної роботи за фахом. Серед викладачів – заслужені та народні художники України, діячі мистецтв, члени-кореспонденти, академіки Академії мистецтв України та інших галузевих академій НАНУ, лауреати державних премій, члени творчих та фахових спілок тощо.

Матеріально-технічна база: обладнані аудиторії, лабораторії та майстерні, бібліотека (фонди постійно оновлюються); комп’ютерні класи з виходом до Інтернету; музей інституту, виставкові площі; гуртожиток на території інституту; студентське кафе «Світлиця» тощо.

До послуг студентів: протягом навчання студенти мають право членства у студентських радах факультетів, інституту та гуртожитку, спортивних секціях, творчих гуртках, професійних осередках, залучатись до виконання реальних проектів, брати участь у всеукраїнських та міжнародних виставках, конкурсах, пленерах та симпозіумах, роботі науково-практичних конференцій, круглих столів тощо.