З 17 грудня 2020 розпочався Всеукраїнський онлайн-конкурс з рисунку «Вулицями мого міста» в  Київській державній  академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, який тривав місяць. Можемо твердити, що конкурс набуває популярності серед молоді. Бо якщо минулорік у ньому взяли участь понад 90 юнаків і дівчат, то нинішнього цифра учасників збільшилася до 120. Розширилася і географія творчого змагання – до конкурсу подали свої роботи учасники з Житомира, Ніжина, Богуслава, Львова, а також з Києва. Вік хлопців і дівчат від 8 до 20 років.

Компетентне журі конкурсу – голова – голова художньої ради академії, доцент кафедри рисунку – Леся Варкач, члени журі – старші викладачі цієї кафедри Яна Антонова, Олексій Базилевич, вимогливо і водночас дуже доброзичливо розглянули подані роботи. Про помітний рівень підготовки учасників засвідчили підсумки змагання – 9 учасників одержали спеціальні дипломи з відзнаками, а перші три місця посіли відповідно – категорій 9 учасників.

Вікова категорія 8-12р.

• 1 місце - Манджай Тетяна
  • 2 місце – Кальчик Анна
  • 3 місце – Гевко Вероніка

• Кривак Назар
  • Баранова Юлія
  • Лесик Дар’я

Вікова категорія 12-14р.

• 1 місце – Андрущенко Зоримір
  • 2 місце – Цвілій Аксинія
  • 3 місце – Городницька Марія

• Новакович Тетяна
  • Новоселець Тетяна
  • Півторацька Єлізавєта
  • Степанюк Максим

Вікова категорія 15-20 р.

• 1 місце – Цесаренко Дарина
  • 2 місце – Буйненко Владислав