Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука запрошує на заходи, присвячені 140-річчю від дня народження Михайла Бойчука, які відбудуться

17 листопада 2022 р. о 9:30 (Актовий зал)

за адресою: м. Київ, вул. М. Бойчука, 32

ПЛАН ЗАХОДІВ

– МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИХАЙЛО БОЙЧУК: ВІЗІЯ І МІСІЯ».

– СТІНА ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА БОЙЧУКА на основі проведення Міжнародного конкурсу на кращий керамічний пласт на тему «БОЙЧУК І БОЙЧУКІВЦІ: СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД».

– Виставка «МИХАЙЛО БОЙЧУК І ЙОГО ПОСЛІДОВНИКИ», на якій експонуватимуться твори учнів Михайла Бойчука Олександра САЄНКА і Марії КОТЛЯРЕВСЬКОЇ.

– Ювілейна виставка тканих гобеленів доцента кафедри мистецтва текстилю, вишивки та костюма Василя АНДРІЯШКА.

– Ретроспекція художніх творів за 1968–2022 рр. Володимира ПРЯДКИ, професора кафедри рисунка, народного художника України, академіка Національної академії мистецтв України, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка і Олени ВЛАДИМИРОВОЇ, заслуженого художника України.

– Виставка творчих робіт студентів факультету дизайну.

– Виставка студентських плакатів.

– Виставка творчих робіт студентів кафедри монументально-декоративного і сакрального мистецтва.

– Виставка творчих робіт кафедри мистецтва текстилю, вишивки та костюма.

– Виставка творчих робіт за результатами конкурсу станкового живопису серед студентів Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, присвячена 140-річчю від Дня народження мистця.