02 листопада 2023 року мер Києва Віталій Кличко вручив у столичній мерії державні нагороди, відзнаки Міністерства оборони України та Київського міського голови кращим киянам – представникам різних професій: лікарям, юристам, освітянам, працівникам критичної інфраструктури, волонтерам.

Кафедра графічного дизайну КДАДПМД ім. М. Бойчука пишається тим, що серед близько 40 киян, нагороджених сьогодні мером столиці, є і наш колега, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри графічного дизайну Лєжнєв Олександр Олександрович, який отримав державну нагороду – посвідчення і нагрудний знак про присвоєння почесного звання «Заслужений художник України».

Весь колектив кафедри від щирого серця вітає Олександра Олександровича з цією високою оцінкою його діяльності на державному рівні і бажає натхнення, наснаги та подальших професійних і творчих звершень на славу України і Академії імені Михайла Бойчука.

За матеріалами