Щорічний Всеукраїнській Студентській Конкурс Торговельної Реклами AD MIND започаткований кафедрою журналістики і реклами ДТЕУ 11 років тому, виникла гарна традиція співпраці.
Вітаємо студентку 4 курсу кафедри графічного дизайну Сороку Катерину Олександрівну яка отримала Диплом ІІ ступеня у номінації «Нагороди від партнерів» у ХІ Всеукраїнському Студентському Конкурсі Торговельної Реклами ДТЕУ за роботу «НА ШЛЯХУ ДО ПЕРЕМОГИ», А також студентку 3 курсу кафедри графічного дизайну Шапкіну Катерину Вікторівну Диплом ІІ ступеня у номінації «Нагороди від партнерів» у ХІ Всеукраїнському Студентському Конкурсі Торговельної Реклами ДТЕУ за роботу «КОМФОРТ ТВОЇХ НІГ», Керівник доцент Лєжнєв О.О.
Щиро радіємо за наших студенток й бажаємо ім натхнення, творчої наснаги,та нових здобутків і великого задоволення від праці на творчій дизайнерській ниві!