На кафедрі графічного дизайну КДАДПМД імені Михайла Бойчука успішно пройшли екзаменаційні перегляди з фахових дисциплін: 25 грудня – кафедральний, 26 грудня – Вченою радою Академії. На переглядах було представлено наступні дисципліни: композиція,  формоутворення і макетування, шрифти і каліграфія, графічні техніки, проєктування, плакат, пакування. Здобувачі кафедри графічного дизайну продемонстрували особисту наполегливість та академічну майстерність під час підготовки семестрових завдань, порадувавши результатами своїх викладачів.

Дякуємо всьому дружньому колективу кафедри за те, що в цей непростий для країни час власним прикладом надихали здобувачів на сумлінне виконання завдань, творчі пошуки і згуртованість у підготовці загальної експозиції!