5 лютого 2024 р. до нашої Академії сьогодні завітав випускник кафедри мистецтва текстилю, вишивки та костюма Руслан Панчук, який навчався впродовж 2001-2006 рр. (спеціалізація художня вишивка та моделювання костюма). Р. Панчук співпрацює з багатьма українськими дизайнерами: Л. Літковською, О. Ревою, А. Климчуком, І. Фроловим, О. Каневським та іншими. У вузькому колі викладачів кафедри та студентів Р. Панчук розповідав про свій творчий шлях, знайомство та співпрацю з відомими дизайнерами, розробку та просування власних колекцій одягу. Любов до вишивки у Руслана з’явилася ще в дитинстві, а в Академії він продовжував оволодівати таємницями, техніками вишивки різних регіонів України, з якими ознайомлювали майстри-викладачі. Викладачі О.Феоклістова, Г. Забашта та доцентка В.Костюкова ділилися приємними спогадами про колишнього студента: його покроковий розвиток, творче становлення, початкові здобутки та нестримне бажання втілювати свої найамбітніші цілі та дизайнерські мрії в життя.