На запрошення департаменту Дизайну Ново болгарського університету, м. Софія, Болгарія, доцентка кафедри графічного дизайну КДАДПМІД ім. М. Бойчука, Гальчинська Ольга Сергіївна взяла  участь в івенті «Літні дні дизайну і моди в НБУ 2024». В рамках події з 13.05.24 по 18.05.24 було реалізовано творче ательє «Техніки створення вінтажних текстур» та  проведено серію лекцій та майстер класів.

Спільно з колегами та студентами НБУ досліджували різноманітні способи та техніки декоративної обробки та зістарювання поверхонь та апсайклінгу. Студенти спеціалізації «Дизайн середовища» дізнались про цікаві матеріали, способи використання фарби, технічні секрети та засоби створення декоративних вінтажних текстур. Отримані знання студенти застосували для реалізації авторського проєкту – дизайн власного предмету інтер’єру з елементами апсайклінгу та декорування.