- знайомлення з вимогами до цифрової до-друкарської підготовки дизайнерських робіт , методами сумісного використання програмного забезпечення при підготовці макету для різних видів друку;
- вивчення фізичних принципів та технологічних особливостей офсетного та цифрового друку і друку на тканинах.
- вивчення методів контролю якості друку та визначення помилок, що впливають на якість.
- ознайомлення з після-друкарською обробкою продукції та методами технологічного дизайну.
Теоретично та практично на підприємствах розглядалися класичний офсетний та офсетний сухий друк, а також цифровий – (електрографічний та струменевий ). Визначалися галузі застосування, вплив технологічних факторів означених типів друку на якість продукції, методами та засобами контролю якості. Розглянуті та в завданнях закріплені особливості додаткової підготовки макету до технологічного дизайну, таких як плотерна порізка, вирубка, УФ- та водно-дисперсійне лакування (пряме та вибіркове). Здійснено практичне знайомство з сучасними методами виготовлення етикеточної і пакувальної продукції та обладнанням для їх виробництва. Здійснено практичне знайомство з тиражними методами виробництва книжково-журнальної продукції, методами кріплення внутрішнього блоку, типами палітурок та доцільністю їх використання в залежності від товщини блоку.
Ознайомлено з верстатами та методами друку на тканині.
Під час проходження практики теоретично обгрунтовано та практично доведено, що любий навіть самий креативний макет може бути гідним не більш ніж корзини для сміття, якщо він не задовольняє вимогам до-друкарської підготовки та не враховує технологічних особливостей друку.
В майбутньому планується засвоїти 3D програмне забезпечення з метою подальшого його використання на порошковому 3D принтері, що значно розширить галузь використання набутих дизайнерських знань.