2 вересня 2024 року в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року та посвяти в першокурсники.

Студентів і викладачів Академії привітали ректор Олена Осадча, декан факультету декоративно-прикладного мистецтва Алла Дяченко, декан факультету дизайну Тетяна Малік. Завітав на урочистості настоятель Свято-Володимирського кафедрального собору Православної церкви України отець Борис Табачек, який своєю промовою і молитвами благословив усіх учасників освітнього процесу на плідний навчальний рік. На посвяту в першокурсники завітали і журналісти «Суспільне Новини», які зняли сюжет про Академію для «Марафону новин».

Увечері в рамках урочистостей в артдворику Академії відбувся організований студрадою концерт «Темна матерія» за участі музичних груп «1999» і «222».