Студенти і викладачі обговорили заходи, покликані зробити діяльність гуртка більш ефективною.

Прийнято рішення:

Розбити гурток на окремі секції під керівництвом викладачів кафедри, зокрема: «Автомобільний дизайн та моделювання» (проектування інтер’єру та екстер’єру автомобілів та ін. транспорту) доцент Кашуба В.П., «Паперопластика» старший викладач Сливко Л.Г., «Скетчинг»  старший викладач Петровський М.С., ведення тематичної групи «Студент Промислового дизайну» викладач Полегіна Т.А., «3D моделювання в програмі АutoCAD» старший викладач Білозерська Т.Д.

• Пов’язати діяльність секцій із тематикою наукових збірок та навчальних дисциплін;
  • Використовувати наукові результати гуртка для підготовки публікацій, а також у ході курсового і дипломного проєктування;
  • Поновити діяльність мережевого співтовариства із проєктування автомобілів (керівник – доцент Кашуба В.П.);
  • Скласти плани роботи секцій (відповідальні – керівники секцій) та представляти у мережі результати їх діяльності.