У галузі дизайну роботодавці передусім цінують висококваліфікованих спеціалістів з вищою освітою, які володіють як навичками професійної роботи зі спеціалізованими програмами, так і розвиненим художньо-проєктним мисленням. Зважаючи на це, під час навчання майбутні дизайнери опановують як сучасні графічні редактори, так і програми з тривимірного моделювання. Якщо роботодавцю необхідно, щоб претендент на відповідну посаду вмів малювати від руки та був здатний на початкових етапах проєктування виконувати ескізи в різних графічних матеріалах, наші випускники готові до такої специфіки роботи. Адже майбутнього фахівця навчають досвідчені дизайнери-практики, а вміння випускників з рисунка і живопису формуються за допомогою висококваліфікованих викладачів кафедри рисунка, живопису та скульптури. Студенти отримують знання як у межах циклів нормативних дисциплін, так і за авторськими програмами фахових вибіркових дисциплін, які відповідають міжнародним стандартам підготовки дизайнерів. Конкурентні переваги наших випускників на сучасному ринку праці полягають у розумінні дизайну як синтезу науки, техніки і мистецтва, знаходженні гармонійного балансу між теорією та практикою.

Бази практики