НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ПРАЦІВНИКУ

Відомості обліку успішності

Підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників

Школа педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників Академії

ОГОЛОШЕННЯ

Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошує науково-педагогічних співробітників закладів вищої освіти, наукових співробітників наукових установ, докторантів, аспірантів, здобувачів, студентів, а також практичних працівників, які активно займаються науковими дослідженнями в галузі культури й мистецтва взяти участь у Міжнародному науково-педагогічному стажуванні «Розвиток вищої мистецької освіти в Латвійській Республіці та Україні» (27 січня – 9 березня 2025 року (м. Рига, Латвійська Республіка)). Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів. Більш детально про програму стажування можна дізнатися в інформаційному листі.


 

ТОВ «Європейська асоціація інноваційної освіти» запрошує на НПП та працівників Академії взяти участь у міжнародному стажуванні на тему: «Використання сучасних цифрових освітніх технологій у навчальному процесі ЗВО» і отримати СЕРТИФІКАТ МІЖНАРОДНОГО СТАЖУВАННЯ. Міжнародне стажування організовується на базі Європейської асоціації інноваційної освіти (Україна) у співпраці з Вищою соціально-економічною школою (Польща) та триватиме з 1 лютого до 10 травня 2025 року. Програма включає 7 навчальних модулів і передбачає 180 годин роботи (6 кредитів ECTS). Більш детально про програму стажування можна дізнатися в інформаційному листі.


 

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошують взяти участь у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації «Сучасні технології в мистецькій освіті», яке відбудеться 3 червня – 14 липня 2024 року. До участі у підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі охочі, які зацікавлені сучасними технологіями в мистецькій освіті. Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі. Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів. Більш детально про програму підвищення кваліфікації можна дізнатися в інформаційному листі.


 

Британська Рада оголошує конкурс на отримання грантів для міжнародної співпраці. Ця програма грантів на суму 1 мільйон фунтів стерлінгів підтримує створення нових культурних проєктів у співпраці між британськими митцями, мисткинями, професіоналами і професіоналками культури та організаціями у сфері мистецтва та їхніми колегами з усього світу. Доступні гранти варіюються від 25 000 до 75 000 фунтів стерлінгів. Прийом заявок відкрито до: 30 квітня 2024 року, 23.59 (GMT) Заявки мають демонструвати справжню міжнародну співпрацю та приносити явну користь британським митцям і організаціям, що беруть участь у конкурсі, та їхнім міжнародним партнерам. Проєкти можуть стосуватися будь-якої теми. При цьому у заявках важливо врахувати та представити власний підхід до розмаїття, інклюзії та екологічної сталості в реалізації проєкту. Детальніше про подачу заявки за посиланням


 

Кафедра харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Української інженерно-педагогічної академії запрошує педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти взяти участь у програмі підвищення кваліфікації «Педагогічні інновації та технології в освітньому процесі сучасного закладу освіти» (професії швейного профілю; професії харчової промисловості). Більш детально про програму підвищення кваліфікації можна дізнатися в інформаційному листі.


 

Сумський державний університет Центр розвитку кадрового потенціалу запрошує вас на програму підвищення кваліфікації «Підготовка до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов'язків». Програма допоможе вам підвищити рівень мовно-комунікативної компетенції, поглибити знання і мовленнєві навички з української мови та підготуватися до складання іспиту на визначення рівня володіння державною мовою  для виконання службових обов’язків. Навчання відповідає програмі іспиту, укладеній Національною комісією зі стандартів державної мови, та змісту іспитової роботи на визначення рівня володіння державною мовоюБільш детально про програму стажування можна дізнатися в інформаційному листі.


 

Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошує взяти участь у стажуванні “Цифровізація вищої освіти та цифрова грамотність” (29 січня – 10 березня 2024 року). Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційнокомунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності. Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів. Більш детально про програму стажування можна дізнатися в інформаційному листі.


 

Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA) (ISMA University of Applied Sciences) оголошує набір слухачів на науково-педагогічне стажування “Формування професійного та творчого потенціалу особистості як важливий складник креативної мистецької освіти”, яке відбудеться в дистанційному форматі з 1 січня – 11 лютого 2024 року (м. Рига, Латвійська Республіка). Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів. Кожен учасник стажування отримує сертифікат про проходження науково- педагогічного стажування (двома мовами із зазначенням погодинної програми) та друкований збірник тез науково-методичних доповідей. Більш детально про програму стажування можна дізнатися в інформаційному листі.


 

Collegium Civitas (Республіка Польща) запрошує взяти участь у стажуванні «Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» (з 12 лютого по 22 березня 2023 року). Стажування організоване на базі програми ZOOM та відбувається польською мовою з професійним перекладом українською мовою. Після завершення стажування учасникам буде виданий сертифікат про проходження стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS). Більш детальну інформацію про стажування можна дізнатися з інформаційного листа.